Koalicja podisana – Odświeżamy nasze miasta

REKLAMA

Dzisiaj podpisano koalicję w ramach programu 'Odświeżamy nasze miasta”, który na terenie Ostrołęki inicjuje Państwowa Inspekcja Sanitarna

REKLAMA

Będzie prowadzony do 30 września 2013 r., a jego celem jest wzmocnienie realizacji ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych.

Celem projektu jest także wzmocnienie przestrzegania ustawy poprzez kampanię społeczno-informującą o obowiązujących regulacjach w zakresie miejsc wolnych od dymu tytoniowego oraz konsekwencjach zdrowotnych używania tytoniu.

Mówiła Małgorzata Bednarska, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrołęce.

Fot Robert Causari
{gallery}sanepid_porozumienia{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT