Mężczyzna podejrzany o kradzież biżuterii zatrzymany

REKLAMA

Policjanci wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież biżuterii. W ostatnim okresie odzyskali złoto o wartości przekraczającej 6000 złotych.

REKLAMA

3 marca w Komendzie Miejskiej Policji zostało złożone zawiadomienie dotyczące kradzieży złotej biżuterii na szkodę mieszkańców Ostrołęki.

Jak wstępnie ustalono została skradziona z mieszkania pokrzywdzonych. Jej wartość oszacowano na kwotę 1700 złotych. Policjanci wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu szybko ustalili miejsce znajdowania się biżuterii oraz podejrzanego o kradzież, który wczoraj został zatrzymany. Mężczyzna wstępnie przyznał się do kradzieży składając obszerne wyjaśnienia. Odzyskana biżuteria wróci do właścicieli.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT