Grand Prix w Moravie w Czechach (zdjęcia)

REKLAMA

Bardzo dobry występ odnotowali ostrołęczanie Magdalena Bobrowska oraz Paweł Szulerecki, którzy wystartowali w Reprezentacji Polski Juniorów na zawodach Grand Prix w Moravie w Czechach.

REKLAMA

Mówi Dariusz Małkowski, prezes WOPR – OS Ostrołęka.

W imprezie wzięło udział 113 zawodniczek i zawodników m.in. z Polski, Czech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Niemiec.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT