Nie daj się oszukać!

REKLAMA

750 złotych ukradli oszuści 82-letniej mieszkance Łomży. Podobne zadarzenie miało miejsce w ubiegłym tygodniu. Wówczas staruszka straciła 1400 złotych.   

REKLAMA

Wczoraj w południe do mieszkania 82-latki zapukali kobieta i mężczyzna, którzy pod pozorem zostawienia wiadomości dla sąsiada, weszli do środka i zagadując staruszkę, ukradli pieniądze. Łomżyńscy policjanci apelują o ograniczone zaufanie wobec obcych. Mówi starszy sieżant Ewelina Szlesińska.

W ubiegłym tygodniu 80-letnia kobieta wpuściła do mieszkania młodego mężczyznę podającego się za pracownika elektrowni. Oszust ukradł jej 1400 złotych.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT