Ruszyła Wakacyjna Giełda Pracy dla młodzieży – Lato 2011

REKLAMA

Ruszyła Wakacyjna Giełdy Pracy –  Lato 2012. Na młodzież w wieku do 25 lat czeka ok. 1,5 tys. ofert pracy. Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie już po raz dwunasty jest współorganizatorem giełdy skierowanej do młodych ludzi, którzy są zainteresowani podjęciem sezonowego zatrudnienia poinformowała Wiesława Lipińska, rzecznik prasowy WUP.

REKLAMA

Deklarację o współpracy podpisali: p.o. dyrektor WUP w Warszawie Tomasz Sieradz, komendant Mazowieckiej Wojewódzkiej Komendy OHP Elżbieta Popczuk, prezes Fundacji bez Względu na Niepogodę Jadwiga Werbanowska, prezes Stowarzyszenia 'Otwarte Drzwi” Anna Machalica-Pułtorak oraz wicedyrektor Urzędu Pracy m. st. Warszawy Lech Antkowiak.

Szacuje się, że w czasie całych wakacji pracodawcy zgłoszą ponad 2 tys. ofert pracy. Najczęściej są poszukiwani: pracownicy restauracji i hal targowych, ankieterzy oraz kolporterzy ulotek i gazet, konsultanci telefoniczni, kasjerzy sprzedawcy, hostessy, telemarketerzy i dostawcy pizzy.

Wszystkie informacje dotyczące giełdy i tego gdzie szukać ofert pracy będą dostępne na stronie www.wup.mazowsze.pl.

Organizatorzy Wakacyjnej Giełdy Pracy zapewniają bezpłatną pomoc prawną dotyczącą warunków zatrudnienia młodzieży. Porad prawnych udziela Okręgowa Inspekcja Pracy w Warszawie –  tel. 22 425 11 80.

KJ

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT