Już wkrótce w Gminie Rzekuń powstanie stacja uzdatniania wody

REKLAMA

Jak powiedział Stanisław Godzina, Wójt Gminy, to bardzo ważna inwestycja.

REKLAMA

A jak nam wiadomo w ubiegłych latach w okresie letnim mieszkańcy Gminy Rzekuń na kilka godzin mieli zakręcone kurki z wodą.

Nowa stacja uzdatniania wody, która powstanie jeszcze w tym roku będzie dysponować mocą produkcyjną  1400 metrów sześciennych, a więc do dyspozycji będzie blisko 2500 metrów sześciennych wody. Jak zapewnia wójt, to powinno zaspokoić potrzeby mieszkańców.

fi

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT