Najlepsi wygrają kursy językowe

REKLAMA

I Festiwal Piosenki w Języku Angielskim odbędzie się 10 maja w Ostrołęce. Jego organizatorem jest Centrum Językowe Neo. Mówi dyrektor Aleksandra Kutyła.

REKLAMA

Przesłuchania odbędą się w kategoriach: soliści, duety oraz zespoły wokalne. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody.

Honorowy patronat nad konkursem objął prezydent miasta. Regulamin Festiwalu i karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej www.neo-ostroleka.pl. Radio Oko objęło imprezę patronatem medialnym.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT