Zamiast koszyka kask motocyklowy

REKLAMA

Po raz drugi w Ostrołęce odbędzie się 'Motoświęconka”. Inicjatywa kierowana jest do wszystkich miłośników motocykli. Spotkanie, na które Radio Oko zaprasza wspólnie z parafią Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny odbędzie się 19 kwietnia w południe na parkingu za kościołem.

REKLAMA

Mówi Piotr Grzyb, inicjator Motoświęconki.

Zwyczaj świecenia pokarmów w kaskach motocyklowych przyszedł do nas z Torunia. Tam od lat jest praktykowany i każdego roku cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT