Gmina Olszewo-Borki na przełomie wieków

REKLAMA

Konkurs multimedialny pt. 'Gmina Olszewo-Borki na przełomie wieków” zaplanowano z okazji nadania insygniów gminie Olszewo-Borki oraz rocznicy 40-lecia jej powstania. Inicjatywa skierowana jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

REKLAMA

Informuje Juliusz Zdanowicz, Kierownik Referatu Oświaty i Spraw Obywatelskich. Kartę konkursową należy złożyć w Urzędzie Gminy do końca kwietnia, natomiast gotowe prace do 16 maja br.

Nagrody zostaną wręczone laureatom na uroczystej sesji rady gminy, która odbędzie się 30 maja w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Olszewo Borkach.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT