Nagranie z monitoringu wskazało sprawcę kradzieży telewizora

REKLAMA

Podejrzany o wyniesienie 50-calowego telewizora z Ostrołęckiego Centrum Kultury trafił w ręce policji.

REKLAMA

Tydzień temu wieczorem doszło do niecodziennej kradzieży. Z jednego z pomieszczeń OCK ktoś wyniósł 50-calowy telewizor. Sprawca działał sam. Nie było żadnych świadków. Nie wziął jednak pod uwagę monitoringu, który zarejestrował całe zdarzenie. Nagranie trafiło w ręce policjantów wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu. Ci szybko rozpoznali mężczyznę z nagrania.

Zatrzymany przyznał się do zarzucanych czynów. W piątek  postawiono mu zarzut kradzieży.

Jak się okazało 26-letni strołęczanin w grudniu na terenie dworca PKS w Ostrołęce ukradł telefon komórkowy.

Postępowania w sprawach prowadzą policjanci ostrołęckiego wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT