Osiedla najmłodszym (zdjęcia)

REKLAMA

Największa zabawa choinkowa w mieście odbyła się 12 lutego w hali widowiskowo – sportowej im. Arkadiusza Gołasia. Do najmłodszych mieszkańców Ostrołęki trafiło blisko 400 paczek ze słodyczami.

REKLAMA

Mówił Robert Bartkowski, przewodniczący Rady Osiedla Witosa oraz przedstawiciel samorządów osiedlowych.

W tym roku w zabawie choinkowej wzięli udział mieszkańcy aż 9 osiedli. Spotkanie  zorganizowano już po raz 6.


Fot. Robert Causari

{gallery}choinka_miejska{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT