Absolwenci WSAP wspominali lata nauki (zdjęcia)

REKLAMA

11 lutego w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce odbył się  zjazd absolwentów. W programie przewidziano m.in. spotkanie z rektorem i wykład poświęcony historii uczelni i jej planów na najbliższą przyszłość, zwiedzanie nowego budynku uczelni oraz koncert. Mówi Wiesław Maksjan wiceprezes stowarzyszenia absolwentów.

REKLAMA

Zjazd absolwentów zakończył wieczór karnawałowy z udziałem władz uczelni, kadry dydaktycznej, pracowników, studentów III roku oraz absolwentów.

http://www.youtube.com/watch?v=rVxxPThodvo

Fot. Robert Causari

{gallery}zjazd_wsap{/gallery}

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT