Miejskie obchody Święta Republiki Węgierskiej

REKLAMA

W czwartek, 22 marca, odbędą się uroczystości związane z obchodami święta Republiki Węgierskiej w Ostrołęce. Zaplanowano je przed pomnikiem gen. Józefa Bema, który jest bohaterem obydwu narodów. O szczegółach informuje Wojciech Dorobiński, rzecznik Urzędu Miasta.

REKLAMA

Prezydent Ostrołęki zwraca się z prośbą do Związków, Organizacji, Stowarzyszeń i Szkół o uświetnienie uroczystości wystawieniem pocztów sztandarowych. Spotkanie w Ostrołęce to okazja do podkreślenia, że również my Polacy cieszymy się tym co dokonało się w historii wielkiego narodu węgierskiego.

(mm)

Fot. UM

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT