Paweł Majkowski – Iga Prusaczyk wywalczyli II miejsce

REKLAMA

Ostrołęccy tancerze Paweł Majkowski – Iga Prusaczyk wywalczyli II miejsce w IV Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ełku.

REKLAMA

Impreza odbyła się 17 marca. Paweł i Iga wywalczyli II miejsce w kategorii wiekowej 12-13 lat, klasa taneczna D.

Para reprezentuje Uczniowski Klub Sportowy Atria, trenerem jest Katarzyna Orlicka.

K.J.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT