Dzieci powitają wiosnę

REKLAMA

Społeczność Przedszkola Miejskiego Nr 5 z oddziałami integracyjnymi w Ostrołęce zaprasza dzieci  na happening wiosenny pod  hasłem 'Pierwszy dzień wiosny”. Zabawa już 21 marca,  rozpocznie się o godzinie 10 na placu przy scenie w centrum miasta.

REKLAMA

Mówiła Ewa Duszak z Przedszkola Miejskiego Nr 5.

Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji. Dzięki inicjatywie przedszkolaków z 'piątki” wiosnę w Osrołęce przywitamy w radosnym i kolorowym klimacie.

(mm)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT