Miejskie obchody 150 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego

REKLAMA

Miejskie obchody 150 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego odbyły się dzisiaj w Gimnazjum nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ostrołęce.

REKLAMA

Podczas uroczystości młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zaprezentowała program artystyczny związany z tym wydarzeniem. Ponadto wręczono nagrody i wyróżnienia uczniom ostrołęckich szkół biorącym udział w Miejskim Konkursie Historycznym '150 rocznica Powstania Styczniowego”. Mówi Ryszard Żukowski, przewodniczący komisji kultury narodowej i promocji miasta Ostrołęki.

{gallery}2013FOTO/powstaniestycz_uroczystosci{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT