Barwy stolicy świata – fotografia w bibliotece

REKLAMA

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza 24 stycznia na otwarcie wystawy fotograficznej pt. “Barwy stolicy świata” czyli Paryż w Obiektywie Ostrołęczan. Zdjęcia autorstwa Romana Załuski i Marka Kulikowskiego będą prezentowane w holu na pierwszym piętrze budynku. Mówi wicedyrektor  biblioteki Sabina Malinowska.

REKLAMA

To kolejna wystawa w bibliotece, która promuje artystyczne pasje ostrołęczan.

Wernisaż wystawy rozpocznie się o godzinie 18. Otwarcie uatrakcyjni koncert muzyczno-literacki przygotowany przez młodzież ZSZ nr 1 w Ostrołęce.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT