Narciarski Rajd Chłopski w Rajczy

REKLAMA

Gminny Ośrodek Kulturalno-Oświatowy w Lelisie organizuje wyjazd do Rajczy na Narciarski Rajd Chłopski.

REKLAMA

Impreza odbędzie się w dniach 7 – 10 luty,  poinformowała Anna Ogniewska dyrektor GOK-O. W tym roku Powiat Ostrołęcki będą reprezentowały gminy: Baranowo, Kadzidło i Lelis.

W Narciarskim Rajdzie Chłopskim  co roku biorą udział drużyny z Polski, Czech, Słowacji i Włoch. Województwo mazowieckie jak również Powiat Ostrołęcki od wielu lat stają na podium.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT