Michał Bajor zaśpiewa w Ostrołęce

REKLAMA

Recital Michała Bajora odbędzie się w Ostrołęckim Centrum Kultury 16 lutego. Artysta zaśpiewa utwory z płyty pt. 'Od Piaf do Garou”, która ukazała się 21 października 2012 roku. 17 album muzyczny artysty, który uzyskał status platynowej płyty  zawiera 25 przebojów piosenki francuskiej.

REKLAMA

Spotkanie w OCK to wieczór piosenek lirycznych, melodyjnych, dramatycznych i komediowych.Koncert zaplanowano w ramach akcji Nastroje we Dwoje, współfinansowanej przez samorząd Miasta Ostrołęki. Bilet kosztuje 25 zł.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT