Można już odwiedzać chorych w ostrołęckim szpitalu

REKLAMA

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Ostrołęce odwołał, wprowadzony 8 stycznia, zakaz odwiedzin chorych. Działania dyrekcji były podyktowane wzrostem liczby zachorowań na grypę. Pacjentów można odwiedzać już od 24 stycznia.

REKLAMA

Ostrołęcka placówka nie była jedyną, w której wprowadzono takie środki ostrożności, podobnie było chociażby w Przasnyszu.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT