Policja działa – Bezpieczne Ferie 2013

REKLAMA

Od 21 stycznia Komenda Miejska Policja Policji w Ostrołęce prowadzi akcję pn. „Bezpieczne Ferie 2013”.  Zimowy wypoczynek dzieci to czas wzmożonych działań, a ich główny nacisk kładziony jest na trzy obszary.

REKLAMA

Poinformował asp. Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.
Akcja 'Bezpieczne Ferie 2013′ prowadzona będzie do 24 lutego.

 

Fot. KMP w Łomży

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT