MBP zaprasza na spotkanie Koła Gospodyń Miejskich

REKLAMA

Kolejne spotkanie Koła Gospodyń Miejskich zostało przeniesione z 25 czerwca na 24 czerwca i odbędzie się w restauracji przy ul. 11 Listopada 21.

Mówi dyrektor Miejskiej Biblioteki Pedagogicznej, Katarzyna Kossakowska.

REKLAMA

Będzie to spotkanie zapoznawcze dla nowych członków koła. Uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich zainteresowań, czy talentów.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT