REKLAMA
Kolejne spotkanie Koła Gospodyń Miejskich zostało przeniesione z 25 czerwca na 24 czerwca i odbędzie się w restauracji przy ul. 11 Listopada 21.
Mówi dyrektor Miejskiej Biblioteki Pedagogicznej, Katarzyna Kossakowska.
Będzie to spotkanie zapoznawcze dla nowych członków koła. Uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich zainteresowań, czy talentów.


