’Bezpieczne Wakacje – Stop po alkoholu, nie wchodzę do wody. Stop po alkoholu – nie wsiadam za kierownicę. Stop przemocy” to audycja poświęcona bezpieczeństwu podczas wakacyjnego wypoczynku. W materiale szczególną uwagę poświęcamy problemowi prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu oraz tragicznym konsekwencjom takich decyzji.
O skutkach nietrzeźwości za kierownicą, zagrożeniach na drodze oraz działaniach ratowniczych opowiadają funkcjonariusze policji i strażacy pożarnej, którzy na co dzień uczestniczą w interwencjach związanych z wypadkami drogowymi. To ważny głos w sprawie odpowiedzialności, rozwagi i troski o życie własne oraz innych uczestników ruchu drogowego.
Projekt został dofinansowany ze środków Urzędu Miasta Ostrołęki.


