Małgorzata Krupska zrezygnowała z pracy w Radzie Powiatu Ostrołęckiego

REKLAMA


XI Sesja Rady Powiatu Ostrołęckiego, która odbyła się  26 września była szczególna dla radnych.

Kilka dni wcześniej, pisemną rezygnację z pracy w radzie, zrzekając się w ten sposób mandatu radnej złożyła Małgorzata Krupska.

REKLAMA

Mówił Stefan Prusik, przewodniczący Rady Powiatu Ostrołęckiego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT