Złoto i srebro Żakliny Wikieł

REKLAMA


24 września pływacy Uczniowskiego Środowiskowego Klubu Sportowego Ostrołęka  rozpoczęli jesienny sezon w Józefowie.

W zawodach wystartowała w roczniku 2000 Żaklina Wikieł. Zdobyła dwa medale – złoty na 50 m stylem klasycznym i i srebrny na 50 m stylem motylkowym.

REKLAMA

Mówił Włodzimierz Janczewski, trener i prezes UŚKS Ostrołęka.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT