Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce organizuje wystawę twórczości ludowej pod hasłem 'Hafty i koronki – twórcy i amatorzy”

REKLAMA

Ekspozycję można będzie podziwiać od 3 do 15 października 2011 r

REKLAMA

Mówiła Edyta Lachowska.

Artyści, którzy chcieliby zaprezentować swoją twórczość mogą się zgłaszać jeszcze do 28 września do czytelni Biblioteki Pedagogicznej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT