Wczoraj w Siedzibie Starostwa w Ostrołęce odbyła się XI sesja Rady Powiatu

REKLAMA

Porządek obrad był wyjątkowo długi, ale wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Mówi Stanisław Kubeł, starosta ostrołęcki.

REKLAMA

Radni przyjęli m.in. zmiany w budżecie na 2011 rok, ktory wzrósł o 800 tys. zł.

Ważną sprawą, nad którą wczoraj debatowali radni było przystąpienie Powiatu Ostrołęckiego do ”Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych”.

Na obszerniejszą relację z XI sesji Rady Powiatu zapraszamy w najbliższy piątek o 9.35 w audycji ”Okiem po powiecie’.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT