Kolejne sukcesy ostrołęckich pływaków

REKLAMA

Tym razem podopieczni Włodzimierza Janczewskiego pokazali co potrafią na Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików w Ożarowie.

REKLAMA

Najlepiej zaprezentowała się Żaklina Wikieł.

Przed nami ważne wydarzenie w życiu i karierze sportowej starszej siostry Żakliny – Andżeliki Wikieł. Ostrołęczanka będzie bronić barw Polski na Korfu.

Trzymamy kciuki za Andżelikę.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT