Uczniowie wybierali szkoły

REKLAMA

Blisko 1000 osób odwiedziło X Prezentacje Edukacyjne, które odbyły się 29 marca w hali Widowiskowo-Sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Ponad 40 szkół z naszego regionu zachęcało uczniów do wybrania ich ofert edukacyjnych.

REKLAMA

Mówił Dariusz Małkowski, dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzież w Ostrołęce.

Organizatorami przedsięwzięcia są  Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Ostrołęce oraz ostrołęcka filia WUP

(mm)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. Robert Causari
{gallery}targiszkolne2k12{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT