Piwnica rozśmiesza do łez (zdjęcia)

REKLAMA

29 marca w Piwnicy 17 odbyło się kolejne spotkanie z cyklu 'stand up comedy’. Ta  komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością zyskuje sobie coraz to większe grono sympatyków w naszym mieście.

REKLAMA

Tym razem wystąpił Tadeusz Garwacki, Tobiasz Giers oraz kabaret Szuje z Ostrołęki.

Stand-up opiera się na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością. Artyści standupowi za główny cel stawiają sobie rozbawienie widz, przywiązując mniejszą wagę do kwestii artystycznych.

(mm)

 


Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT