Kolejne sukcesy MKKK Shinkyokushin

REKLAMA

XXXIV Puchar Polski Seniorów i XIV Puchar Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików Karate Kyokushin odbył się we Wrocławiu. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy z MKKK Shinkyokushin. Podopieczni sensei Mariana Zająca i sensei Artura  Prusińskiego jak zawsze spisali się na medal.

REKLAMA

Nie mniej emocji zawodnicy MKKK dostarczyli kibicom podczas Turnieju Mikołajkowego w Warszawie.  

W najbliższą sobotę (16 grudnia) młodzi karatecy zaprezentują swoje siły na Mistrzostwach Polski w Koszalinie.

Podkreśla sensei Artur Prusiński.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT