Protest w zakładzie Xella Polska

REKLAMA

Na ogrodzieniu firmy Xella Polska – zakładu w Ostrołęce produkującego pustaki pojawiły się banery, na których Organizacja Międzyzakładowa NSZZ 'Solidarność” NR 1688 informuje o proteście.

REKLAMA

Głównym żądaniem związkowców z Solidarności jest podwyżka płac.

Dyrekcja zakładu nie komentuje protestu odsyłając do organizacji związkowej, która na razie nie wypowiada się tej sprawie.

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT