Kolejna akcja 'Dbam o oddech’ w Troszynie

REKLAMA

Ponad 170 osób skorzystało z bezpłatnych badań, konsultacji lekarskich oraz porad dietetyków podczas akcji profilaktycznej w ramach projektu 'Dbam o Oddech – profilaktyka chorób układu oddechowego w powiecie ostrołęckim” zorganizowanej 26 lipca w Troszynie. Na poszerzone badania do poradni pulmonologicznej skierowanych zostało prawie 20 mieszkańców.

REKLAMA

To już dziesiąta edycja akcji. Mówi wicestarosta Krzysztof Parzychowski.

Kolejne spotkania odbędą się 9 sierpnia w Czarni i 23 sierpnia w Łysych.

fot. powiatostrolecki.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT