Nietrzeźwi motorowerzyści

REKLAMA

Policjanci z Komendy Miejskiej w Ostrołęce w miniony weekend udaremnili jazdę dwóm pijanym motorowerzystom. Mieli w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

REKLAMA

Pierwszy z motorowerzystów został zatrzymany w sobotni poranek w Lipnikach w gminie Łyse.

Coraz więcej osób reaguje, gdy widzi nietrzeźwych kierujących. W niedzielę wieczorem dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od jednej z nich o udaremnieniu jazdy pijanemu kierującemu motorowerem.

Poinformował mł. asp. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT