Inwestycja drogowa na osiedlu Łazek do końca wakacji

REKLAMA

Trwają prace przy budowie ulicy Otok na osiedlu Łazek – informuje wiceprezydent Paweł Stańczyk.

REKLAMA

Na znacznym odcinku ulicy wykonano już chodniki, a obecnie powstaje nawierzchnia z kostki brukowej.

Przypomnijmy, w ramach wartej około 2 mln 250 tysięcy złotych inwestycji powstała cała infrastruktura podziemna. Zbudowano kanalizację deszczową oraz uzupełniono przyłącza wodno – kanalizacyjne. Ulica otrzyma też nowe oświetlenie. Na długości około 600 metrów budowane są z kostki brukowej nawierzchnia ulicy i chodniki. Termin ukończenia robót przewidziano na ostatni dzień sierpnia br.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT