back to top
20.5 C
Ostrołęka
poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.

Katalizatory spójności

REKLAMA

Nowy program dotacyjny dla osób między 18 a 30 rokiem życia, którego celem jest realizacja projektów na rzecz budowania spójnych, włączających społeczności.

Program będzie wspierać innowacyjne projekty na małą skalę wprowadzające zmiany na poziomie lokalnym, zgodnie z zaleceniami European Policy Dialogue Forum.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Aplikować mogą 2-5 osobowe zespoły składające się z młodych osób między 18 a 35 rokiem życia, zamieszkujące miejscowości zlokalizowane w jednym z 46 krajów Rady Europy. Każdy zespół powinien być mieszany, tzn. w jego skład wchodzić mają osoby będące przedstawicielami różnorodnych środowisk, co najmniej dwóch różnych wyznań religijnych. Preferowane będą wnioski składane przez zespoły reprezentujące społeczności znajdujące się w niekorzystnej sytuacji, na przykład pod względem płci, rasy, statusu społeczno-ekonomicznego oraz pochodzenia uchodźczego i migracyjnego.

Zwycięskie zespoły otrzymają dofinansowanie w wysokości 2500-5000 EUR.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex