back to top
20.5 C
Ostrołęka
poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.

Tour de Kurpie

REKLAMA

Już jutro wystartuje międzynarodowy wyścig ‘Tour de Kurpie” 2.2 UC. To pięciodniowe wydarzenie wpisane do kalendarza UCI, na które do Polski przyjadą ekipy z całego świata.

Na kurpiowskich szosach zobaczymy 25, w tym również polskie teamy, m.in. Mazowsze Serce Polski, Mostostal Puławy, K-S Kujawy-Pomorze.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Wyścig liczy 5 etapów. Pierwszy jutro w Kadzidle. Do pokonania 164 km. Start o godz. 11 w Zagrodzie Kurpiowskiej.

II etap odbędzie się 13 czerwca w Baranowie – 176 km, III etap dzień później w Wydmusach – jazda drużynowa na czas 9,2 km, IV etap 15 czerwca w Łysych – 156 km i ostatni w niedzielę w Ostrołęce – 167 km.

Organizatorzy zapraszają kibiców każdego dnia do aktywnego wspierania zawodników. Wszystkie etapy, poza III to wyścigi zorganizowane na pętlach dzięki czemu śledzący kolarzy będą mogli zobaczyć ich kilkukrotnie.

Organizatorem Tour de Kurpie jest Stowarzyszenie Banaszek Sport, które rok temu organizowało Mistrzostwa Polski w kolarstwie Szosowym Ostrołęka 2023.

Zgłoszenia chętnych amatorów do startu w wyścigach, które również zostały zaplanowane w formie etapowego wyścigu etapowego przyjmowane są pod adresem: Zgłoszenia chętnych amatorów do startu w wyścigach, które również zostały zaplanowane w formie etapowego wyścigu przyjmowane są pod adresem: https://zapisy.akces-sport.pl/rejestracja/rejestracjaI/315.html

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex