Galera Ostrołęka zaprasza dziś na wernisaż

REKLAMA

’Oto człowiek” to tytuł wystawy, która zostanie dziś otwarta w Galerii Ostrołęka. Wernisaż rozpocznie się o godz. 19. Zaprasza Jolanta Góralska.

REKLAMA

Autor urodził się w 1987 roku w Ostrołęce. W latach 2006-2011 studiował na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom z wyróżnieniem uzyskał w pracowni malarstwa prof. Leona Tarasewicza oraz pracowni sztuki w przestrzeni publicznej prof. Mirosława Duchowskiego. To druga, indywidualna wystawa tego artysty.

Wstęp na wernisaż jest wolny.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT