Sprawcy włamania w rękach policji

REKLAMA

Przasnyscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy włamali się do budynku stacji paliw. Łupem sprawców padły pieniądze z automatu do gry. Dzisiaj usłyszą zarzuty.

REKLAMA

Do kradzieży z włamaniem doszło wczoraj o północy poinformowała aspirant Ewa Śniadowska z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Mężczyźni przyznali się do włamania i kradzieży pieniędzy z automatu do gry. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Za tego typu przestępstwo grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT