SP Nr 6 świętuje Dni Patrona

REKLAMA

9 listopada Szkoła Podstawowa Nr 6 w Ostrołęce organizuje obchody Dnia Patrona Szkoły – Orła Białego. W programie uroczystości przewidziano akademię w wykonaniu uczniów, spotkanie z Bożeną Piastą -autorką hymnu szkoły oraz wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

REKLAMA

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję porozmawiać z kombatantem. Podczas uroczystości zostanie podsumowany konkurs plastyczny pt. 'Orzeł Biały w oczach dziecka”.

Święto Szkoły rozpocznie się o godz. 10
W tym samym dniu o godz. 17:00 uczniowie klas pierwszych złożą ślubowanie i zostaną pasowani na uczniów.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT