Dziś 3 sprzątanie nad Narwią

REKLAMA

Po raz trzeci mieszkańcy Ostrołęki, którym zależy na ochronie środowiska spotkają się dziś, by posprzątać nabrzeża Narwi. Inicjatorem akcji jest Maciej Kleczkowski, radny Rady Miasta Ostrołęki.

REKLAMA

Zbiórka osób, które chcą się zaangażować w proekologiczne działania dzisiaj o godzinie 18 pod starym mostem.

fot. pzwnarew.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT