Tama na Narwi w Ostrołęce

REKLAMA

Na Narwi w Ostrołęce na wysokości elektrowni powstała tama. Ma ona spiętrzyć wodę i umożliwić pracę zakładowi.

REKLAMA

Przegrodę zbudowano ze specjalnych worków, które ułożono na dnie rzeki. Żegluga śródlądowa została wstrzymana.

Wędkarze z koła PZW Narew oraz strażnicy ze Społecznej Straży Rybackiej będą monitorować wpływ na organizmy żyjące w wodzie.

Jest to pierwsza w historii tama na Narwi w Ostrołęce.

źródło: www.pzwnarew.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT