Żebry – Stara Wieś – świetlica wiejska już otwarta

REKLAMA

Mieszkańcy miejscowości Żebry – Stara Wieś mogą już korzystać  z nowej świetlicy. Uroczyste otwarcie odbyło się 20 sierpnia.

REKLAMA

W budynku, w którym mieści się teraz świetlica przed laty funkcjonowała szkoła podstawowa. Inwestycja gminy Olszewo Borki to przede wszytki wkład w działalność społeczną mieszkańców miejscowości. Renowacja obiektu kosztowała ponad 99 tysięcy złotych w tym Urząd Gminy pozyskał na ten cel dofinansowanie w wysokości pond 50 tysięcy złotych.

Fot. www.olszewo-borki.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT