Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół

REKLAMA

Urząd Miasta w najbliższym czasie podejmie decyzję, kto będzie dowoził uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek w 2011roku. Samorząd  w tegorocznym budżecie przeznaczył na ten cel 60 tys zł.

REKLAMA

Z możliwości dojazdu do przedszkoli, szkół i placówek oświatowych na terenie Ostrołęki korzysta 33 uczniów niepełnosprawnych w tym 4-ech poruszających się na wózkach inwalidzkich. 1 osoba jest dowożona do Specjalnego Ośrodka Szklono Wychowawczego w Czarni.

Mówił Krzysztof Wojdyna z Urzędu Miasta.

Ponadto kierowca i opiekunowie muszą być przeszkoleni z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT