IV Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej

REKLAMA

IV Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej odbył się 23 lipca w Ostrołęce. Do tegorocznych zmagań przystąpiło 38 drużyn.

REKLAMA

Ilość uczestników potwierdza coraz to większe zainteresowanie sportowym przedsięwzięciem.
Siatkarze rywalizowali w 3 grupach: żeńskiej, męskiej amatorskiej i męskiej zawodowej.

Mówi Mariusz Łuba organizator IV Otwartego Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej

Mistrzostwa rozgrywane były systemem brazylijskim, jeden set do 21pkt. Finały, podobnie jak w ubiegłych latach do dwóch wygranych setów. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe koszulki, a zwycięzcy: puchary, statuetki, medale oraz nagrody rzeczowe.

 

 

Fot: www.ols-ostroleka.com

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT