Wybrali życie w trzeźwości

REKLAMA

Po raz kolejny w Ostrołęce odbędzie się Ogólnopolski Zlot Trzeźwościowy.

REKLAMA

W tym roku miejscem spotkania będzie Liceum Klasyczne. Na początek coś dla ucha. Od godziny 15 muzycznie czas umilać będą panie emerytki, a po nich zespół Kurpie. Muzyka to nie wszystko

O godzinie 19 z budynku Liceum Klastcznego wyjdzie droga krzyżowa

Jak powiedział Jerzy Stworzyna będzie również bieg trzeźwościowy o Puchar Prezydenta Miasta.

Sobotnie popołudnie, 6 sierpnia warto spędzić na Ogólnopolskim Zlocie Trzeźwościowym.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT