Deszcz zalewa miasto

REKLAMA

Intensywne opady deszczu dają się we znaki mieszkańcom Ostrołęki i regionu. Przysparzają również pracy strażakom. Zalane ulice, budynki mieszkalne i piwnice to codzienny scenariusz ostatnich dni. Tak dzisiejszego popołudnia prezentował się min. wjazd na most im. Madalińskiego w Ostrołęce. Zdjęcie otrzymaliśmy od naszego słuchacz około godz. 15.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT