Empatic na Immortal Sphere Festival 2011

REKLAMA

 

REKLAMA

Empatic – ostrołęcki  zespół grający muzykę death metalową zagra na festiwalu w Szwajcarii. To już kolejny zagraniczny koncert formacji.

Mówił Włodas, gitarzysta basowy Empatic.

Zespól powstał w grudniu 2005 roku. Obecny skład to: wokalista
Maciej Rochaczewski, gitarzyści: Jakub Bednarski i Przemysław Cikacz, gitarzysta basowy Włodzimierz Malaszek oraz perkusista Jarosław Śliwa.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT