Ostrołęczanin aresztowany w Zakopanem. Mógł zabić.

REKLAMA

 

REKLAMA

W nocy z soboty na niedzielę doszło do napadu w Zakopanem w pobliżu domu wczasowego Natura. Jak informuje tamtejsza policja, jego sprawcą był mieszkaniec Ostrołęki. Mówi podinspektor Kazimierz Pietruch.

Ostrołęczanin został aresztowany na okres 3 miesięcy. Obecnie przebywa w zakładzie karnym w Nowym Sączu. Usłyszał zarzut rozboju z niebezpiecznym narzędziem. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności od lat 3.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT