Chór 'Ars Longa” z ZS nr 5 w Ostrołęce drugi na Mazowszu

REKLAMA

Chór Dziewczęcy Ars Longa z Zespołu Szkół Nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce zdobył II miejsce w etapie wojewódzkim XXXII Ogólnopolskiego Konkursu Chórów A Cappella Dzieci i Młodzieży.

REKLAMA

Uczennice szkoły, pod kierunkiem Joanny Górskiej po raz kolejny udowodniły, że należą do czołówki chórów szkolnych okręgu mazowieckiego.

Konkurs odbył się 10 maja w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu. Ostrołęczanki wykonały program złożony z pięciu pieśni a cappella i jednej z towarzyszeniem fortepianu.

(mm)

 

fot. ZS nr 5

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT